Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Ostatnia aktualizacja: 2015-02-02 13:27:21
Logo: Stalowe Magnolie

Stalowe Magnolie

Opis

Stalowe Magnolie są jak prawdziwa kobieta:

Zawsze zaskakują…, przyprawiają… o dreszcz emocji, każde następne spotkanie jest inne, wyjątkowe a nietypowy charakter i tajemniczość‡ sprawią…, że nigdy nie będziesz mieć‡ dosyć‡.

Ponad 10-letnie Stalowe Magnolie wyróżniają… się™ na rynku krakowskich klubów swoim magicznym i niepowtarzalnym buduarowym stylem.

Starannie dobrane cykle imprez i codzienne koncerty na żywo są wizytówką… i znakiem rozpoznawczym lokalu.

Rozproszone wśród delikatnych tkanin światło, świetna muzyka i kokieteryjna obsługa czynią… to miejsce szczególnie interesują…cym.
Stalowe Magnolie, uznane przez tygodnik Newsweek za jeden z najlepszych klubów muzycznych w Krakowie bez wątpienia zasługują na to miano. Każdy, kto zauważy pomarańczowy szyld w stylu Klimta, na ul. Jana 15, naciśnie dzwonek i pchnie drzwi może znaleźć‡ się™ w tym magicznym miejscu.

Stalowe Magnolie usytuowane w dawnym pałacu Lubomirskich to jeden z nielicznych polskich klubów oferują…cych wielowymiarową… rozrywkę™ przez cała noc!

Doskonałe koncerty, znani dj-e, wyjątkowe eventy w unikalnym lokalu przypominają…cym kabaret Moulin Rouge i wnętrza stylu Fin de siecle, gwarantują… zabawę™ na najwyższym poziomie!

Sala koncertowa, barowa oraz sale vip są w stanie ugościć‡ około 120 osób.

Wydarzenia

Polish do it better!

Polish do it better!

2012-11-1119:00 — 2021-11-12 Stalowe Magnolie, Kraków

Czy Polacy robią to lepiej? Pół żartem pół serio zadajemy sobie pytanie o polskie zwyczaje... imprezowe! Podczas niedzielnych nocy Stalowe Magnolie ukażą oblicze prawdziwej...

Mapa

większa mapka