Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-07-11 09:54:15

Warsztaty stylizacji mebli i wnętrz

2017-07-2910:00 Willa PatyNowy, Kraków

Od dawna nosisz się z zamiarem zmiany wnętrza? Pragniesz poszerzać i pogłębiać pasję związaną z projektowaniem wnętrz? A może po prostu chcesz twórczo zrelaksować się w sympatycznym towarzystwie?

Cena biletu: od 30 do 320 PLN

Na warsztatach w pracowni PatyNowy pokażemy Ci jak w prosty i przyjemny sposób odnowić meble i nadać im niepowtarzalny wygląd. Przećwiczysz oryginalne techniki zmieniające przestrzeń nie do poznania. Zapoznasz się z tajnikami stylizacji wnętrz i łączenia kolorów. Odpoczniesz i możliwe, że zyskasz nowe i kreatywne hobby.

Styl Shabby Chic, przecierki, patynowanie woskiem, pozłacanie i wiele innych technik, również nowoczesnych. Poznaj je i zmień swój dom.

Dzień warsztatowy składa się z 3 różnych typów zajęć. Możesz przyjść na cały dzień, a możesz wybrać warsztat, który w danym momencie najbardziej Ci odpowiada:

1) Farby Annie Sloan Ekspresowo: zajęcie w trakcie których poznasz podstawy stylizacji mebli farbami Annie Sloan. Nie wiesz jak zacząć i masz mnóstwo pytań? Te warsztaty są dla Ciebie: patynowy.pl/warsztaty,farby-annie-sloan-ekspresowo-45-min,124.html

2) Jak tworzyć i łączyć kolory: warsztaty dla osób pragnących poznać tajniki stylizacji wnętrz i doboru kolorów. Jak łączyć kolory? Co sprawia, że jedno zestawienie barw jest świetne, a w drugim ewidentnie coś nie pasuje? Dlaczego w katalogach konkretne połączenia grają, a w naszym pokoju niekoniecznie? Jeżeli pragniesz poszeżyć swoja wiedzę o kolorze we wnętrzach, zdecydownie zapisz się: patynowy.pl/warsztaty,jak-tworzyc-i-laczyc-kolory-2h,125.html

3) 5 najpopularniejszych technik stylizacji: wiesz już jak malować, ale problem sprawia Ci sprawienie aby mebel miał to coś? Oglądasz stylizowane meble i zastanawiasz się jak oni to robią? te wszystkei przecierki, patyny, złocenia? Na tych warsztatach pokażemy Ci jak wykorzystywać różne techniki stylizacyjne, jak je łączyć i dzięki temu tworzyć niepowtarzalne wnętrza: patynowy.pl/warsztaty,5-najpopularniejszych-technik-stylizacji-5h,126.html

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zajrzyj do pracowni PatyNowy na ul. Cieszyńskiej 10, odwiedź nas na stronie: patynowy.pl/warsztaty,1.html lub po prostu zadzwoń 12 418 04 08.

Miejsce wydarzenia

Logo: Willa PatyNowy

Willa PatyNowy

Cieszyńska 10
30-015 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus