Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-05-15 13:05:04

HEIDRIK - pierwszy koncert w Krakowie!

2017-06-0120:00 Klub Szpitalna 1, Kraków

Na co dzień mieszkający na Islandii, HEIDRIK wyrusza w pierwszą trasę promocyjną po Polsce! Już 1 czerwca 2017 muzyk pojawi się w Krakowie. Koncert w ramach trasy „Black flower tour” odbędzie się w klubie „Szpitalna 1”.

Cena biletu: 15/20/25 PLN

Fanom kina, Heidrik znany jest jako niesamowicie utalentowany reżyser. Jego ostatni film „Skuld” był nominowany do duńskiej nagrody Ekko Award w aż pięciu kategoriach i ostatecznie zwyciężył w dwóch. Umiejętności, talent i wrażliwość muzyczna pozwala mu realizować się także w roli twórcy teledysków (nagroda w kategorii najlepszy klip w roku 2015 za „Eivor” Rain) i co jest dla nas szczególnie interesujące pozwala samemu tworzyć i nagrywać muzykę. Polscy słuchacze poznają go jako artystę Fonobo Label. Album „Funeral”, który ukaże się na polskim rynku w październiku 2017 to zbiór przepięknych, ulotnych utworów, pełnych charakterystycznego dla Wysp Owczych - stamtąd pochodzi Heidrik - klimatu i równie typowego dla tego regionu świata liryzmu. Album został wyprodukowany przez Janusa Rasmussena, połowę znanego duetu Kiasmos.

Podczas koncertów w Polsce Heidrik zaprezentuje swój materiał wraz z niezwykle utalentowanymi muzykami młodego pokolenia - Michałem Szczęsnym (gitara), Pawłem Dudziakiem (piano) oraz Kamilem Zawiślakiem (piano).

Koncerty w ramach trasy „Black flower tour”:
1.06 – Szpitalna 1, Kraków
7.06 – Secret Show, Warszawa
9.06 – Seazone Festival, Sopot
10.06 – Radio Czwórka Gig
11.06 – Hocki Klocki, Warszawa

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania:
HEIDRIK – Change of Frame (Official Video)


HEIDRIK – Unarmed (live session)

Miejsce wydarzenia

Logo: Klub Szpitalna 1

Klub Szpitalna 1

Szpitalna 1
30-001 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus