Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-05-09 15:32:56

Koncert Gospel na Skałce

2017-05-2815:00 Ośrodek Kultury im.C.K. Norwida, Kraków

Przy klasztorze Ojców Paulinów w Krakowie już niebawem rozlegną się dźwięki Gospel na Skałce. Koncert Gospel na Skałce jest wydarzeniem towarzyszącym 22. Nowohuckiej Wiosny Muzycznej organizowanej przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida.

Cena biletu: Wstęp wolny!

Ołtarz Trzech Tysiącleci klasztoru OO. Paulinów, ul. Skałeczna 15, Kraków

Wydarzenie po raz trzeci zjednoczy miejscowe chóry gospel i stanie się muzyczną ucztą dla publiczności.
Niedzielne popołudnie – 28 maja – wypełni radosny śpiew dziesięciu zespołów zebranych na jednej scenie. Koncert ten to efekt trzech dni wspólnej pracy chórzystów i dyrygentów.

Warsztaty poprowadzą charyzmatyczni liderzy – Gerald T. Smith i Aleksandra Slawik, którzy zainspirują chórzystów nie tylko swoim kunsztem, ale i pasją tworzenia dla Boga.

Koncert Gospel na Skałce wywodzi się z Gospel City (cyklicznej imprezy łączącej krakowskie chóry gospel), a dzięki gościnności ojców paulinów nabiera nowego znaczenia i symboliki.

Wspólny koncert to czas celebracji obietnicy Słowa, które jest oparte na skale. Każdy z występujących chórów (Kraków Gospel Choir, DeocentriCity, Chór Grodzka Gospel, Joyful Voice, Saltrom Gospel Choir, Chór GospelSenior, Mistral Gospel Choir, Gospel Voice Choir, Soul’n’Voices, Młodzieżowy Chór Gospel) ma wieloletnią tradycję, a to jedyna okazja, by usłyszeć je wszystkie razem.

Koncert odbędzie się 28 maja 2017 o godzinie 15.00 na Ołtarzu Trzech Tysiącleci klasztoru OO. Paulinów, przy ulicy Skałecznej 15 w Krakowie. Wstęp wolny.

Organizator: Stowarzyszenie Gospel
al. Daszyńskiego 15a/10,
31-537 Kraków
TELEFON: 609 413 202
E-MAIL: biuro@gospel.com.pl
WWW: sg.gospel.com.pl

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie jest współorganizatorem wydarzenia.

Miejsce wydarzenia

Logo: Ośrodek Kultury im.C.K. Norwida

Ośrodek Kultury im.C.K. Norwida

oś. Górali 5
31-616 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus