Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-29 22:40:12

THE HARDKISS

2017-05-2619:00 Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej Kwadrat, Kraków

Kup bilety!

Cena biletu: 79 – 79 PLN

300 koncertów, 30 utworów muzycznych, 14 filmów!
Hardkiss „najlepszym zespołem alternatywnym” według M1 Music Awards (Ukraina)!
Hardkiss to niezależny zespół muzyczny z Kijowa, prezentujący wyjątkową kompozycję rocka, popu 
i muzyki elektronicznej. Muzycy określają go mianem „progresywnego popu”. To połączenie pozornie niespójnych elementów: mocnej aranżacji, melodyjnego brzmienia, głębokich tekstów oraz soulowego wokalu Julii Saninej, których efektem jest nie tylko muzyka na żywo, ale spektakularne widowisko. 
Nominowany do krajowej nagrody MTV EMA (w kategorii: NAJLEPSZY UKRAIŃSKI ARTYSTA),  zdobył pięć statuetek narodowej nagrody muzycznej „Yuna” m.in. w kategorii: NAJLEPSZY ALBUM, NAJLEPSZA PIOSENKA czy NAJLEPSZE VIDEO. Zespół był twarzą marki Pepsi i Lenovo na Ukrainie, a „Forbes" umieścił  jego solistkę na liście 30 najbardziej utalentowanych Ukraińców ostatnich 30 lat! 
W 2014 roku grupa Hardkiss wydała swój debiutancki album „Kamienie i miód", który zaprezentowano w głównej sali koncertowej Kijowa – w imprezie wzięło udział 6 500 osób! Rok później, w 2015 roku, ukazała się płyta „Cold Altair". 
Aktualnie zespół przygotuje się do obchodów jubileuszu 5 lat swojego istnienia. W planach kilka nowych singli oraz europejska trasa koncertowa zatytułowana  „Perfection Tour".
Materiały promocyjne dostępne są na:
://www.youtube.com/watch?v=quZSuSg-ZuE
://www.youtube.com/watch?v=ZJAYHQty9Gk

Miejsce wydarzenia

Logo: Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej Kwadrat

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus