Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-25 14:53:54

Musical - 6 Blondynek i Zakonnica

2017-05-0719:30 Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

Był słoneczny dzień. Niby zwyczajny ale każdy wiedział, że wydarzy się coś wyjątkowego. Z blasku słońca,...

Cena biletu: 20,00 zł - 30,00 zł

Był słoneczny dzień. Niby zwyczajny ale każdy wiedział, że wydarzy się coś wyjątkowego. Z blasku słońca, powiewu wiatru i śpiewu ptaków zrodziło się 7 bardzo wyjątkowych kobiet. 6 z nich wybrało zwyczajne życie, a jedna postanowiła być zakonnicą. Tak właśnie powstał nasz musical ,,6 Blondynek i Zakonnica’’ Każda inna, każda jeszcze piękniejsza i totalnie czarująca. Łączyło ich coś szczególnego. Każda kochała mężczyznę na swój indywidualny sposób. Uwielbiały miłość, pieniądze i wolność. Musiały jednak zrobić coś, nad czym bardzo długo się zastawiały. Tym czymś było…

No własnie, chcecie się dowiedzieć co takiego intrygującego robią kobiety kiedy spotykają się razem? A może macie ochotę na dużą dawkę dobrego żartu? Nie musicie wybierać wystarczy przyjść i zobaczyć naszą nową odsłonę. Każdy odnajdzie tam cząstkę siebie i zobaczy jak kobiety potrafią rozbawić. Dowiedz się co takiego zrobiły szalone blondynki! Nie chcesz chyba żeby coś takiego Cię ominęło?

Po dość długiej przerwie zawitała do nas Pani Wiosna. Ospale budząc wszystko do życia. Zastanawiacie się może co to ma wspólnego z Blondynkami? Otóż, my też budzimy się do życia ze snu zimowego. Ponownie z jeszcze większą energią i jeszcze większym uśmiechem na ustach. To nowa odsłona każdej z nas. Śmiechu i pozytywnej energii z pewnością nie zabraknie. Wystąpią przed państwem wspaniałe aktorki i aktorzy. Wasze zmysły zostaną pobudzone muzyką napisaną przez Adama Niedzielina . Choreografia pod czujnym okiem ułożona przez profesjonalnego choreografa Tomasza Smotera, a wszystko wyreżyserowane przez Grzegorza Jurasa. Co trzeba zrobić? Odpowiedź jest prosta!

Zapraszamy serdecznie 7 maja! Gwarantujemy ból brzucha i łzy w oczach, oczywiście ze śmiechu! Wprowadzimy Was w sam środek Wiosny!

BILETY NA: www.6blondynek.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

ul. H. Wietora 13/15
31-067 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus