Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-14 17:22:05

PatyNowy wieczorami: o kolorach i wnętrzach

2017-04-2618:00 BAJLA - Absurdalia Cafe, Kraków

Jak stworzyć piękne i przytulne wnętrze? Każdy zadaje sobie to pytanie urządzając pokój, czy też mieszkanie. Jak to zrobić, aby nie zwariować i uzyskać wymarzoną przestrzeń do odpoczynku, pracy i codziennego życia?

Cena biletu: 15 PLN

Na te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszych warsztatach. Powiemy przed jakimi wyzwaniami stajemy w trakcie aranżacji wnętrza i jakie czyhają pułapki wizualne. Jak dobrać kolory, bez względu na to, czy mają mocno kontrastować czy być neutralne? Jak zachować odpowiednie proporcje i wielkości plam barwnych?
Zdobytą wiedzę wypróbujesz w trakcie praktycznego ćwiczenia z wykorzystaniem farb Annie Sloan.

Pomożemy Ci traktować kolor z większą swobodą, jako środek do otrzymania wymarzonego i stylowego wnętrza.

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE: ekobilet.pl/pracownia-patynowy/o-kolorach-i-wnetrzach-1491312034/201007-bilety


GDZIE TE WARSZTATY?

Najlepszym miejscem na twórcze zajęcia jest kreatywna przestrzeń! Mamy szczęście organizować warsztaty w cudownym miejscu na Podgórzu w Absurdaliach. Znajdziesz tam inspirującą i ciepłą atmosferę, najpiękniejsze polskie rękodzieło, napoje jednorożca, kakałko z malinami i wiele, wiele więcej.


KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI?

Z warsztatami na miasto wychodzimy my, czyli pracownia PatyNowy :)
Naszym pragnieniem i celem jest pomoc klientom w oswajaniu przestrzeni mieszkalnej, tak aby była osobista, wygodna i piękna oraz ośmielanie ich do odważnych eksperymentów z kolorem i stylami. W tym celu prowadzimy szkolenia i kursy z zakresu stylizacji wnętrz i mebli.
Dodatkowo same tworzymy nowe stylizacje, eksperymentujemy z technikami i szukamy nowych rozwiązań do wnętrz, tak, aby móc się nimi dzielić z innymi.
W Krakowie posiadamy pracownię i sklep, gdzie tworzymy, inspirujemy oraz uczymy siebie i innych, a także sprzedajemy meble i produkty do samodzielnej stylizacji mebli i wnętrz.


KTO PROWADZI WARSZTATY?

Cześć, jestem Marta. Od 3 lat prowadzę warsztaty z zakresu aranżacji przestrzeni, stylizuję meble oraz doradzam klientom w pracowni PatyNowy. Co robiłam wcześniej? Studia, które ukończyłam z tytułem Magistra Sztuki, ze specjalizacją w grafice warsztatowej, w technice akwatinty i odprysku.
Kocham pracować z ludźmi, poznawać ich gusta i upodobania, oraz pomagać w kreowaniu ich wymarzonej przestrzeni. Prowadzenie warsztatów daje mi możliwość dzielenia się swoją wiedzą i pasją. To, co dodatkowo mnie inspiruje i co przemycam w zajęciach to psychologiczne aspekty twórczości, w tym m.in. wykorzystanie technik pobudzania kreatywności w pracy i życiu osobistym.

KIEDY: 26 kwietnia 2017 (środa), godz. 18:00 - 19:30
GDZIE: Absurdalia CAFE, Brodzińskiego 6, Kraków
BILETY: 15 zł (w cenie herbata lub kawa)
ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE: ekobilet.pl/pracownia-patynowy/o-kolorach-i-wnetrzach-1491312034/201007-bilety

Mamy ograniczoną liczbę miejsc :-)

Miejsce wydarzenia

Logo: BAJLA - Absurdalia Cafe

BAJLA - Absurdalia Cafe

Brodzińskiego 6
33-332 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus