Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-04 17:14:54

Koncert Andrzej Sikorowski I Maja Sikorowska Z Zespołem

2017-04-2317:00 Baroque Cocktails & Music, Kraków

Zapraszamy na nowy, muzyczny cykl koncertów "COŚ DLA CIAŁA, COŚ DLA DUCHA", które będą odbywać się w niedzielne popołudnia w BAROQUE Cocktails & Music. Gwiazdą muzyczną pierwszej odsłony koncertów będą ANDRZEJ SIKOROWSKI I MAJA SIKOROWSKA z zespołem.

Cena biletu: od 89 zł

Podczas koncertu usłyszą Państwo piosenki Andrzeja Sikorowskiego, wokalisty, wieloletniego lidera Grupy pod Budą i autora większości jej utworów, tym razem w duecie z córką - Mają Sikorowską, przy wsparciu jednego z najlepszych polskich gitarzystów Jacka Królika oraz Gertrudy Szymańskiej i Tomasza Kupca. Artysta przeprowadza widzów przez świat swoich największych przebojów napisanych dla grupy Pod Budą ( "Kap, kap, płyną łzy" ) czy śpiewanych poza nią, takich jak: "Kraków Piwna 7", "Lecz póki co żyjemy", "Na całość", "Nie przenoście nam stolicy do Krakowa", "Ale to już było", oraz pochodzące z trzech wspólnie nagranych z Mają płyt: „Kraków_Saloniki”, „Sprawa rodzinna”, „Okno na Planty”.
Na scenie to połączeniem dwóch muzycznych pokoleń i kultur, polskiej oraz greckiej. A w tle rodzinne miasto Andrzeja Sikorowskiego - Kraków.

COŚ DLA CIAŁA - NIEDZIELNY OBIAD - godz. 17:00
COŚ DLA DUCHA - KONCERT - godz. 19:00

Szczegóły i rezerwacja biletów:
MARTYNA OKRASKA tel. 509-035-561
e-mail: martyna.okraska@baroque.com.pl

Zapraszamy!
BAROQUE Cocktails & Music
ul. św. Jana 16, Kraków

Miejsce wydarzenia

Logo:  Baroque Cocktails & Music

Baroque Cocktails & Music

ul. Św. Jana16, 31-018 Kraków
31-018 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus