Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-11 14:25:09

Utwory Norwida w interpretacji Wojciecha Treli

2017-04-2319:00 ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie, Kraków

Recytacja wybranych utworów Cypriana Kamila Norwida w autorskiej interpretacji aktora Wojciecha Treli podczas 23. Dni Norwidowskich w Krakowie.

Cena biletu: Wstęp wolny!

Recytacja wybranych utworów Cypriana Kamila Norwida w autorskiej interpretacji aktora Wojciecha Treli podczas 23. Dni Norwidowskich w Krakowie.

Wydarzenie odbędzie się w sali zgromadzeń mnichów, gdzie wiszą obrazy M. Stachowicza z cyklu "Dzieje Wandy", które Sztukmistrz miał oglądać podczas wizyty w Mogile w 1842 r. Obrazy miały go zainspirować do napisania dwóch dramatów misteryjnych: "Wanda" i "Krakus".

Wojciech Trela - urodzony w 1988 r. w Krakowie. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Debiutował w 2012 r. w spektaklu „Hamlet”, granym na deskach Krakowskiego Teatru Scena STU. W latach 2012-2014 związany z Narodowym Starym Teatrem im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Współpracował z Krakowskim Teatrem Variete, Teatrem Dramatycznym w Warszawie oraz Teatrem Modrzewiowym w Krynicy. Obecnie występuje w spektaklach repertuarowych Teatru Nowego w Nowym Sączu oraz Teatru Odwróconego w Krakowie.

Wstęp wolny.

Organizator festiwalu: Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
Partnerzy: Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, Kraków
tel. 12 644 27 65
e-mail: sekretariat@okn.edu.pl
www.okn.edu.pl
www.facebook.com/oknorwid

Miejsce wydarzenia

Logo: ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus