Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-01 15:09:54

,,Pożar w Burdelu" Fabryka Patriotów. Rockopera Narodowa

2017-04-2319:00 ICE Krakow Congress Centre, Kraków

„Pożar w burdelu” to zjawisko artystyczne, za którym wielu tęskniło przez długie lata. Widowiska łączące kabaret literacki z teatrem od 2012 roku zbierają entuzjastyczne recenzje zarówno u krytyków, jak i publiczności. Nie mają konkurencji jeśli chodzi o

Cena biletu: 159- 239 zł

Założony i prowadzony przez dramatopisarza i reżysera Michała Walczaka oraz historyka Macieja Łubieńskiego „Pożar w Burdelu” wyprodukował do tej pory 34 pełnometrażowe spektakle, z których każdy wywołał sporo szumu w środowisku teatralnym. Najnowszą produkcją jest odcinek zatytułowany ,,Ucieczka z kina Polskość”, aktualnie wystawiany na deskach Teatru Polskiego w Warszawie.
Artyści nazywający siebie „burdeltrupą” kpią z polskiej rzeczywistości, nie przejmując się nieuniknionym oburzeniem i nietolerancją u części widowni, szczególnie tej o konserwatywnym spojrzeniu na świat. Występy to zawsze wyraziste manifesty, nawiązujące do aktualnych wydarzeń politycznych i społecznych. Najgorętszy towar w całym kraju. Kilkunastu aktorów. Zjawiskowy BurdelBand i niepokorne Żelazne Waginy na żywo. Telewizja BurdelTV – jedyna prawdziwa telewizja w kraju. Lasery i bajery, cyrk magii i ściemy, a przede wszystkim gorący patriotyzm i troska o Ojczyznę za niewygórowaną cenę.

Co zobaczymy w Krakowie? Podczas nocnego głosowania sejm przyznaje milionową dotację z budżetu na 2017 rok kontrowersyjnej metodzie leczenia bezpłodności – nacjotechnologii. Nacjobiznes staje się główną gałęzią gospodarki a w całej Polsce powstają oddziały Fabryki Patriotów. Poznań, Szczecin, Katowice, Kraków, Warszawa i Wrocław – to tam, w zaprojektowanych przez najlepszych architektów ośrodkach, Polki będą rodziły i wychowywały nowe pokolenia – na oczach widzów. Fabryka Patriotów to nie tylko inwestycja demograficzna, ale także patriotyczny reality show, pełen mrożących krew w żyłach porodów, efektownych opętań i nawróceń, a przede wszystkim bohaterów, których pokocha cała Polska.
Nie bądź obojętny – Fabryka Patriotów czeka!

Miejsce wydarzenia

Logo: ICE Krakow Congress Centre

ICE Krakow Congress Centre

ul. Marii Konopnickiej 17,
30-302 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus