Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-14 09:41:19

Za kulisami świata mody

2017-04-2216:00 Empik Bonarka, Kraków

Co zrobić, gdy dostaje się propozycję współpracy? Gdzie szukać swojej szansy? „Dobre uczennice zostają topmodelkami” (Wydawnictwo Edipresse Książki) to praktyczny poradnik autorstwa Małgorzaty Leitner nie tylko dla młodych, aspirujących do zawodu dziewczy

Cena biletu: Wstęp wolny!

O napisaniu książki myślała od dziesięciu lat, czyli tak długo ile słuchała stereotypów na temat dziewczyn, które swoją karierę zawdzięczają tylko wyjątkowej urodzie. Małgorzata Leitner, mówi wprost: „nie uroda, nie wzrost, nie figura, a charakter decyduje, że spośród miliona anonimowych piękności wybija się ta jedna – i zostaje TOP MODELKĄ.” Autorka, reprezentująca w świecie mody takie nazwiska jak Kasia Struss, Karolina Pisarek, Ania Jagodzińska czy Joanna Krupa radzi jak rozsądnie dążyć do celu i spełnienia marzeń. Dla młodych dziewczyn, które pragną osiągnąć sukces, rady stanowiącej wzór profesjonalizmu Małgorzaty Leitner mogą być bardzo dobrym wstępem do kariery.

Małgorzata Leitner – absolwentka Vienna School of Economics. Agencję modelek Avant Models założyła ponad 10 lat temu. Od tego czasu wystartowały z niej do międzynarodowej kariery muzy projektantów największych domów mody na świecie.

22 kwietnia, godz. 16:00
Empik Bonarka, Kraków
ul. Kamieńskiego 11

Miejsce wydarzenia

Logo: Empik Bonarka

Empik Bonarka

ul. Kamieńskiego 11
30-644 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus