Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-30 07:23:58

Przedpremierowy koncert WSRH x DJ Soina x Arach

2017-04-2120:00 Klub Studencki Żaczek, Kraków

Kup bilety!

Cena biletu: 39.0 PLN

Szyderap 2: WSRH i BDF w Krakowie! Pierwszy koncert w Polsce z materiałem z nadchodzącej płyty WSRH!
Nareszcie nadeszła wiekopomna chwila, czyli druga edycja najbardziej niegrzecznego festiwalu rapowego w Polsce. SzydeRAP 2 czas zacząć! Kto wystąpi tym razem? Czego, poza doskonałą muzyką, możecie się spodziewać po tym wydarzeniu? Gdzie szukać biletów? O tym poniżej
Nie samą muzyką – chociażby najlepszą! – człowiek żyje, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy akcję specjalną. O co chodzi? Do co 5. biletu dołączona jest nagroda od organizatorów i partnerów SzydeRAPU! Jakich fantów możecie się spodziewać?Loża Szyderców ufundowała dla Was masę gier i markowych akcesoriów. Artyści rozdadzą Wam płyty, ciuchy i inne gadżety, HopHands – pakiety swojej wirtualnej waluty, a klub wszystko to, co przyda się na imprezie.
X LINE UP:
x WSRH (Shellerini/Słoń) x DJ Soina x Arachx WilkoŁakix support
Największą gwiazdą będzie oczywiście WSRH, czyli poznańska Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Jesteśmy pewni, że zarówno Słoń, jak i Sheller Was nie zawiodą! Podczas szydeRAPu 2 odbędzie się premiera nowej płyty WSRH - dokładniej drugiej części cyklu ,,Czarne Słońce"!
Poznań tego dnia będzie miał znacznie więcej reprezentantów. Poza WSRH wystąpią WIlkoŁaki, czyli duet Opał i Phonic, a także Arach. Krakowską sceną zawładnie HorrorCore!
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

WSRH (Słoń, Sheller)
DJ Soina
Arach
Wilkolaki
+ support

Miejsce wydarzenia

Logo: Klub Studencki Żaczek

Klub Studencki Żaczek

al. 3 Maja 5
30-063 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus