Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-02-28 13:26:15

Dzień Otwarty na PK

2017-03-3009:00 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Kraków

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się w czwartek 30 marca br.

Cena biletu: brak informacji

Dla naszych gości przygotowaliśmy informacje na temat możliwości, jakie dają studia na Politechnice, a także na temat życia studenckiego i studenckiej wymiany międzynarodowej. Uczniowie będą mieli okazję wysłuchać krótkiego wykładu dr. inż. Marka Piątkowskiego o zaawansowanych biomateriałach XXI-wieku – wynalazku, który zdobył światowe uznanie.
Na stoiskach tematycznych i stoiskach wydziałów nasi goście uzyskają szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacyjnego, programu studiów, akademików, stypendiów i innych spraw, które mogą ich interesować.
Ponadto, w programie Dnia Otwartego przewidziane jest zwiedzanie wszystkich wydziałów Politechniki Krakowskiej, w tym także zwiedzanie laboratoriów i spotkania ze studentami i wykładowcami. Dla osób zainteresowanych studiami na Wydziale Architektury, na Wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki oraz na Wydziale Mechanicznym zostanie zorganizowany transport z kampusu głównego przy ul. Warszawskiej.

Miejsce wydarzenia

Logo: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

ul. Warszawska 24
31-155 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus