Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-01-14 20:27:44

Agoria

2017-03-2422:00 Prozak 2.0, Kraków

Kup bilety!

Cena biletu: 25.0 PLN

Dla wszystkich posiadaczy kart klubowych kupujących bilet w przedsprzedaży - kwota wydana na jego zakup jest kwotą do wykorzystania na barze.
Wydaje Ci się, że Francja to tylko wino, bagietki i sery, a muzycznie kraj, w którym królują nastrojowe ballady i elektro? Nic bardziej mylnego - dla nas Francja to przede wszystkim Agoria! Mistrz melodycznego house'u odwiedzi Prozak już 24.03! Na co dzień związany z Dixon'owym Innervisions, Kompaktem i prowadzący swój własny label Infine Music, Agoria od młodzieńczych lat fascynował się takimi gatunkami jak jazz czy dopiero docierającym do Europy Detroit Techno. Zainspirowany występem Jeffa Millsa, w bardzo młodym wieku zaczął próbować swoich sił jako DJ, a w 1999 wydał już swoją pierwszą 12'.
Dzięki unikalnemu stylowi, szybko został wypatrzony przez francuski oddzial labelu Pias, gdzie w 2003 r. wydał swój pierwszy, a zarazem legendarny longplay – Blossom. DJ Sety Agorii to podróż do krainy czarów, w której wszystko ma swój harmoniczny i magiczny porządek. Gdy już raz się do niej wkroczy i doświadczy unikalnego stylu, bogatego w melancholijne melodie, po prostu chce się do tego wracać.
Nic więc dziwnego, że najbardziej zagorzali fani podróżują za Sébastienem po całej Europie. Przekonaj się jak brzmi na żywo jeden z najbardziej rozchwytywanych francuskich towarów eksportowych – 24.03 w podziemiach 2.0!
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Agoria

Miejsce wydarzenia

Logo: Prozak 2.0

Prozak 2.0

PKiN
Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus