Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-16 10:29:26

VII Dni Australii

2017-03-2317:00 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Kraków

VII Dni Australii to cykl prezentacji, filmików, warsztatów o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Podczas wyjątkowych spotkań dowiecie się m.in. jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe edukacyjnym do ojczyzny koali, wombatów, kangurów i wielu inn

Cena biletu: Wstęp wolny!

VII DNI AUSTRALII - 23.03-25.04.2017

Kraków- 23.03.2017- czwartek
Uniwersytet Ekonomiczny, ul. Rakowicka 27, PAWILON S (SPORTOWO-DYDAKTYCZNY)

WSTĘP WOLNY!

VII Dni Australii czyli Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Australii, ale baliście się zapytać.
--------
Przy współpracy ze wspaniałymi ludźmi z Turystycznego Koła Naukowego - Wagabunda zapraszamy po raz kolejny na wieczór z Australią w PAWILONIE S (SPORTOWO-DYDAKTYCZNY) przy ulicy Rakowickiej 27.
----------
Przyjdź na jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii”, który organizujemy już po raz siódmy na terenie całego kraju! Organizatorzy - Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od ponad 20-lat spełnia marzenia o wyjazdach do nauki czy pracy na dalekich antypodach i nie tylko!

Pierwszym przystankiem na trasie Australijskich pasjonatów będzie Kraków. Widzimy się w stolicy Małopolski już w czwartek 23 marca od godziny 17.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym i rozpoczynamy Twoją przygodę z Australią…

Przez cały pełny przygód miesiąc będziemy inspirować i opowiadać o wyjątkowym kraju, w którym na co dzień mieszkamy. Zapraszamy do Warszawy, Katowic, Olsztyna, Torunia, Poznania, Sopotu, Bydgoszczy oraz Białegostoku.

VII Dni Australii to cykl prezentacji, filmików, warsztatów o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Podczas wyjątkowych spotkań dowiecie się m.in. jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe edukacyjnym do ojczyzny koali, wombatów, kangurów i wielu innych zwierzaków. W każdym mieście czekają na Was warsztaty wyjazdowe prowadzone przez Pawła Widę, który od ponad 20 lat mieszka na Antypodach. Będziecie mogli również skorzystać z wyjątkowej okazji wzięcia udziału w darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii.


W Krakowie zapraszamy nie tylko na opowieści z motocyklowej podróży po Australii Szymona Springera ale również wykład dr Dariusza Zdziecha - wykładowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego, o tym skąd się wzięła Australia. Czekają na Was prezentacje, filmiki i wiele więcej. Wszystko z przepełnionej słońcem dalekiej Australii!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii „Spełniając marzenia po drugiej stronie świata” naszych wspaniałych klientów, którzy właśnie są w Australii. Czeka na Was degustacja Australijskiego przysmaku dla odważnych oraz mnóstwo nagród i teleturniej wiedzy o Australii w którym do wygrania będzie bilet lotniczy w dwie strony dla jednego szczęśliwca! ZAPRASZAMY!

Szczegóły na www.dniaustralii.com
www.albionhouse.com.pl
www.facebook.com/Albionhouse1996

Zapraszamy serdecznie!
Kontakt:
karolina@albionhouse.com.pl
535451552 (dostępny od 17.03 Karolina Sypniewska-Wida)
504174995 (dostępny od 17.03- Paweł Wida)

PROGRAM VII DNI AUSTRALII

17.00 Otwarcie VII DNI AUSTRALII
17.05 Skąd się wzięła Australia? - dr Dariusz Zdziech
17.35 Miasta Australii- Sydney? Melbourne? Perth czy Brisbane? Dokąd i dlaczego?
18.00 Motocyklem przez Australię- Szymon Springer
19.00 Warsztaty wyjazdowe do Australii - Paweł Wida
19.30 Opowieści prosto z Down Under… LIVE
19.45 Degustacja - tylko dla odważnych oraz konkurs WYGRAJ BILET DO AUSTRALII
20.30 After Party na Krakowskim Rynku!

Darmowe konsultacje indywidualne dotyczące wyjazdów do Australii podczas trwania wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś i porozmawiaj z naszymi konsultantami. Chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto - "KRAKÓW" - oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszego konsultanta.

katowice@albionhouse.com.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

ul. Rakowicka 27
31-510 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus