Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-05 20:05:04

Kobiety Kobietom - droga do akceptacji samej siebie

2017-03-2218:30 METAFORMA, Kraków

22 marca odbędzie się w Krakowie inspirujące, otwarte i bezpłatne spotkanie dla kobiet. Zaproszone na wydarzenie specjalistki podzielą się wiedzą z zakresu dbania o zdrowie, urodę i atrakcyjny wygląd.

Cena biletu: Wstęp wolny!

„KOBIETY KOBIETOM” - droga do akceptacji samej siebie.22 marca odbędzie się w Krakowie inspirujące, otwarte i bezpłatne spotkanie dla kobiet. Zaproszone na wydarzenie specjalistki podzielą się wiedzą z zakresu dbania o zdrowie, urodę i atrakcyjny wygląd.- Wizerunek to nie tylko dobrze dobrane stylizacje, ale również zdrowy i świadomy styl życia. Chcę wspierać kobiety i aktywizować do wiosennych, wielokierunkowych zmian, dzięki którym poczują się piękne i pewne siebie. - mówi Barbara Kohlbrenner, pomysłodawczyni i organizatorka spotkania. Czerpiąc z wiedzy i doświadczeń zaproszonych ekspertek poruszona zostanie tematyka zdrowego stylu życia, diety, aktywności fizycznej, dbania o piękną skórę i modowych wiosennych trendów. Spotkanie to również możliwość wymiany myśli, wartościowe znajomości i mile spędzony czas.Spotkanie odbędzie się 22 marca o godzinie 18:30 w kawiarni Metaforma Cafe, przy ulicy Powiśle 11 
w Krakowie.
Prelegentki:➞ Barbara Janysek - doradca żywieniowy, psychodietetyk, coach, członek Towarzystwa Psychodietetyki. Wspiera kobiety w skutecznym odchudzaniu, zmianie nawyków żywieniowych i zwiększaniu ich pewności siebie - w życiu osobistym i zawodowym. 
fitstrategia.pl/


➞ Joanna Jachym - fizjoterapeutka, trenerka personalna, instruktorka zajęć grupowych, prezenterka i szkoleniowiec międzynarodowej szkoły Profi Fitness School, w której przygotowuje przyszłych trenerów do pracy. Wspiera kobiety w dążeniu do ich sportowych celów. Mobilizuje, motywuje, kładąc ogromny nacisk na bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń. 
www.treningkrakow.pl/
➞ Bożena Społowicz - pierwsza w Polsce skin coach, z wykształcenia kosmetolog. Łączy, prawie dwudziestoletnie, doświadczenie zawodowe z wiedzą z zakresu chemii i technologii kosmetyków, a także dietetyki i przyjmowania suplementów. Prowadzi warsztaty, m.in. z indywidualnego planowania pielęgnacji skóry i komponowania spersonalizowanych kosmetyków. Jest fanką naturalnej pielęgnacji i kosmetycznego minimalizmu. Ostatnio napisała książkę „Skin Coach. Twoja droga do zdrowej i pięknej skóry.„ Jej misją jest aby wszystkie Polki czuły się dobrze w swojej skórze. 
skincoach.pl/Wstęp na spotkanie jest wolny. Ilość miejsc ograniczona. Konieczna jest rezerwacja miejsc przez portal Evenea.Link do wydarzenia na portalu Evenea: bit.ly/2mwGheZ
Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1402518219821384/Organizator: 


Barbara Kohlbrenner - coach, doradca wizerunkowy, stylistka, ekspertka business dress code. Współpracuje z międzynarodowymi markami oraz małymi firmami. Prowadzi warsztaty z zakresu wizerunku i budowania stylu. Występuje jako mówca na konferencjach, a jako stylistka TVN przeprowadzała metamorfozy uczestników w programie „W poszukiwaniu piękna”. 
brb-doradztwowizerunkowe.pl


Patronat medialny:

Miasto Kobiet
www.miastokobiet.pl

Veronique
www.veronique.pl


Partnerzy:

Max-Fliz
www.max-fliz.com.pl

Centrum Urody Moss
www.moss.krakow.pl

Ma Rêverie
www.mareverie.pl

Klub fitness Energym
www.energym.com.pl


Wydarzenie wspiera:Metaforma Cafe

Miejsce wydarzenia

Logo: METAFORMA

METAFORMA

WROCŁAWSKA 28
30-011 Kraków

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus